Главная Разное Результати Vega 2018: 641 млн грн чистого доходу і розвиток інноваційних технологій

Результати Vega 2018: 641 млн грн чистого доходу і розвиток інноваційних технологій

Автор Admin
Результати Vega 2018: 641 млн грн чистого доходу і розвиток інноваційних технологій

22 лютого 2019. Національний телеком-оператор Vega підвів підсумки фінансової діяльності за 2018 рік. Дохід компанії склав 641,3 млн грн, що на 4% перевищує показник попереднього періоду. Величина EBITDA досягла 164,9 млн грн – це практично вполовину більше аналогічної минулорічної цифри 110,7 млн ​​грн.

В цілому за 2018 рік компанії вдалося збільшити ARPU (середній дохід на одного користувача) на 20% (зокрема, з послуги інтернет-доступу за оптоволоконною технологією підключення FTTx – на 28%).

У минулому році компанія максимально розширювала спектр послуг для дому та бізнесу на основі інноваційних цифрових технологій, що дозволило збільшити кількість клієнтів телефонії, що використовують технологію VoIP (передача голосу IP-мережею), більш ніж на 10%.

Зростання основних фінансових показників протягом минулого року пов’язаний з успішною реалізацією масштабних бізнес-проектів. Так, унікальним за комплексом інструментів стало рішення для В2В-сектора «Віртуальна АТС Vega», здатне завдяки своїм інтелектуальним функціям в рази підвищити ефективність клієнтського бізнесу.

Крім того, Vega отримала статус віртуального мобільного оператора, запустивши для абонентів комплексну послугу з 4-х складових: кабельного інтернету, IP-телефонії, IP-телебачення і мобільного інтернету.

«В минулому році ми чітко слідували заданому стратегічному вектору, пов’язаному з переходом до сучасних сервісів, – зазначає Генеральний директор національного телеком-оператора Vega Мурат Чинар. – В цьому році компанія продовжить активну модернізацію своїх мереж – заміну міді оптикою, а також діджіталізацію свого бізнесу – впровадження нових сервісів на базі цифрових технологій. З отриманням оперативного управління Digital Screens – активом з потужною цифровою платформою для обробки і розподілу телевізійного контенту, у нас відкрилися великі перспективи в цьому напрямку».

У 2018 році капітальні інвестиції компанії склали 97,4 млн грн.

Податків і зборів до бюджетів різних рівнів компанія перерахувала за минулий рік 144 млн грн, на 23% більше, ніж у попередньому.

Ключові фінансові показники компанії Vega (ПрАТ «Фарлеп-Інвест») в 2017-2018 роках

Показник 2018, млн грн 2017, млн грн Изменение, %
Дохід 641,3 617,9 +4%
EBITDA 164,9 110,7 +49%
Капітальні інвестиції 97,4 97,4
Сплачені  податки 144,0 117,2 +23%

 

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення в галузі фіксованого телефонного зв’язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напряму SCM. На сьогоднішній день Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар.

Веб-сайт компанії  Vega: http://www.vega.ua

FB сторінка https://www.facebook.com/vegatelecomgroup

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий