Главная Красота и Здоровье Як підготуватися до УЗД черевної порожнини

Як підготуватися до УЗД черевної порожнини

Автор Admin
Як підготуватися до УЗД черевної порожнини

УЗД черевної порожнини зазвичай проводять при підозрі на наявність хвороб шлунково-кишкового тракту. УЗД діагностика дозволяє візуалізувати на екрані внутрішні органи і тканини. Для цього пацієнт лягає на кушетку. Йому наносять на живіт безпечний для здоров’я гіпоалергенний гель, який забезпечує стійкий зв’язок датчика ультразвуку з тілом людини, запобігає проникненню повітря і дозволяє приладу безперешкодно рухатися по шкірі. Лікар переміщує датчик по животу і фіксує дані в електронному протоколі. Процедура займає від 20 хвилин до години. Але для достовірного результату до обстеження потрібно підготуватися заздалегідь.

Які органи обстежують під час узд?

печінку;

підшлункова залоза;

жовчний міхур;

селезінка;

Як підготуватися до УЗД?

Щоб підготуватися до УЗД лікарі з клініки радять:

  • Дотримуватись особливої дієи;
  • Поїсти не пізніше ніж за 8 годин до обстеження;
  • Не пити рідину перед візотом до лікаря

Щодо дієти

Підготовку до УЗД черевної порожнини слід починати за 3 дні до нього. Заздалегідь потрібно прибрати з раціону продукти, що підвищують газоутворення: перш за все, молочні продукти, хліб, сирі овочі та фрукти, бобові, каву, алкоголь та газовані напої. Не варто їсти жирне м’ясо і солодощі.

Дієта перед УЗД черевної порожнини включає лише продукти, що покращують роботу травлення: куряча грудка, риба, овочі на пару, відварені яйця та каші. Головне, щоб продукти не викликали у вас тяжкості і здуття.

Не менш важливо пити мінімум 1,5 літрів води на добу.

Що робити перед процедурою

Від їжі слід відмовитися за 8 годин до УЗД, а останній прийом їжі не повинен включати в себе м’ясні та рибні страви. Багатьох пацієнтів цікавить, чи можна пити каву перед УЗД черевної порожнини. Від ранкової чашки кави в день дослідження треба відмовитися.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий