Главная Красота и Здоровье В літо – зі здоровою шкірою! «Е-COSMETOLOGY» розпочинає свій соціальний проєкт #КРАСАПІДЛІТКІВ!

В літо – зі здоровою шкірою! «Е-COSMETOLOGY» розпочинає свій соціальний проєкт #КРАСАПІДЛІТКІВ!

Автор Admin
В літо – зі здоровою шкірою! «Е-COSMETOLOGY» розпочинає свій соціальний проєкт #КРАСАПІДЛІТКІВ!

Підлітковий період — це пора змін як моральних, так і фізичних. І багато підлітків стикаючись з природними змінами в своїй зовнішності часто не можуть впоратися з їх наслідками, що істотно псує їм життя. І проблеми зі шкірою на обличчі — це перше і головне, що турбує і завдає силу-силенну проблем. Так, сьогодні є маса засобів, які обіцяють допомогти, але це часто лише може погіршити проблеми. Для того, щоб цього не сталося, необхідно знати що, коли і як саме потрібно використовувати.

А ще краще попередити проблеми, але для цього необхідно знати як саме. Саме з цією метою в медико-косметологічному центрі «Е-COSMETOLOGY» в переддень Дня захисту дітей стартує ексклюзивний соціальний проєкт, метою якого є допомогти підліткам навчитися правильно доглядати за своєю шкірою в перехідний період. Фахівці даного центру хочуть донести, що важливо не маскувати недосконалості або виниклі недоліки на шкірі, а попереджати і грамотно боротися з ними за допомогою правильного догляду і ставлення до свого організму. В рамках даного проєкту абсолютно безкоштовно буде проведена діагностика шкіри на спеціальному обладнанні і надана професійна консультація дерматологом і косметологом. А також представлена інформацію щодо можливостей вирішення проблем, якщо вони вже є, або для запобігання їх появи. Також тут можна буде підібрати ефективні засоби для домашнього догляду, а також визначитися в разі необхідності з салонними процедурами.

Даний проєкт стартує 1 червня і триватиме до 30 червня 2021. Для участі в ньому необхідно на нашій сторінці в Фейсбук лайкнути і поділитися цим постом тут і написати в Коментарях «Хочу в проєкт». Таким чином можна стати активним учасником проєкту та отримати можливість на свою власну програму догляди за шкірою . В кінці місяця серед усіх бажаючих ми рандомно виберемо двох підлітків, з якими і будуть працювати найкращі лікарі-косметологи і дерматологи центру «Е-COSMETOLOGY», які мають великий досвід в даній сфері.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція, то переходите швидше за посиланням і пишіть «Хочу в проєкт». І можливо нашим переможцем станете саме Ви!

Важливо!

Скористатися цією пропозицією молоді люди 12-18 років можуть тільки в супроводі дорослих.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий