Главная Красота и Здоровье Рухайтесь по життю без перешкод та болю! – Медичний центр «Родина» допоможе залишатися на ходу.

Рухайтесь по життю без перешкод та болю! – Медичний центр «Родина» допоможе залишатися на ходу.

Автор Admin
Рухайтесь по життю без перешкод та болю! – Медичний центр «Родина» допоможе залишатися на ходу.

Сучасне життя надзвичайно динамічне та може бути пов’язане з небезпекою травматизму. Хвороби чи гострі патології опорно-рухової системи, серед яких переломи та виникнення тріщин в кістках, захворювання суглобів, що супроводжуються болем, ріст кісточки на ступні – можуть бути вирішені ортопедом у місті Львів. У будь-якому віці можуть з’явитися болісні відчуття при руховій активності. У людей похилого віку поширені артрити та артрози, проблеми з хребтом, остеохондроз, викривлення хребта. У спортсменів чи пересічних людей часті розтягнення сухожиль чи м’язів. При виникненні таких небажаних симптомів, як біль, без звернення до лікаря неможливо обійтися.

Львівський медичний центр «Родина» https://rodyna-medical.com.ua/project/ortoped-travmatolog-u-lvovi/ надає пацієнтам медичну допомогу кваліфікованого ортопеда-травматолога. В центрі діагностичні процедури та лікування проводяться із застосуванням інноваційних технологій, новітнього обладнання. Ортопед-травматолог у Львові готовий приймати пацієнтів з гострими та хронічними захворюваннями. В останньому випадку процес лікування перебуває під контролем лікаря до того моменту, коли наступає стійка ремісія в перебігу захворювання.

Допомога травматолога

У центрі працює лікар 1 категорії Ханик Тарас Ярославович – головний позаштатний експерт з питань ортопедії та травматології у Львівському Департаменті охорони здоров’я. Його спеціалізація – лікування травм опорно-рухового апарату.

В сфері його компетенції –

  • складні переломи, для лікування яких використовуються еластичні титанові пластини;
  • переломи кісток, при яких застосовуються малоінвазивні хірургічні втручання;
  • плоскостопість та клишоногість.

При зверненні до центру «Родина» пацієнти отримують обстеження, що здійснюється комплексно, лікування найефективнішими методами, щоб відновити та зберегти опорно-рухові функції.

У яких випадках необхідно звертатися до ортопеда–травматолога?

Якщо людина потерпає від болю в суглобах, з’являються ускладнення при русі, порушується хода, а витримувати навантаження неможливо без больових відчуттів, це є підставою для звернення до лікаря. Ортопед-травматолог у Львові допоможе при травмах, вивихах, глибоких пораненнях. Слід бути уважними, якщо з’являються припухлості на кістках та суглобах і не пропустити візит до фахівця.

Які методи обстеження та лікування використовуються в клініці «Родина»?

При необхідності після огляду пацієнта направляють на МРТ, комп’ютерну томографію, рентгенографію, пункцію. За допомогою інноваційного обладнання у центрі «Родина» є можливість вчасно виявити багато складних захворювань.

Для терапії застосовуються імплантати, титанові платини, гіпсові пов’язки, при необхідно професійно накладають шви, вправляють суглоби, здійснюють їх блокаду. Також на високому рівні допомагають пацієнтам з опіками.

На прийом до ортопеда-травматолога можна записатись попередньо, актуальна інформація є на сайті центру «Родина». Прийом ведеться навіть у вихідні дні. Завітавши до центру, ви отримаєте кваліфіковану медичну допомогу від провідних спеціалістів.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий