Главная Бизнес и Финансы Євгеній Абу-Зейд — для чого бізнесмени об’єднуються у спільноти

Євгеній Абу-Зейд — для чого бізнесмени об’єднуються у спільноти

Автор Admin
Євгеній Абу-Зейд - для чого бізнесмени об'єднуються у спільноти

На сьогоднішній день існує купа інформації про те, як розпочати свій бізнес і заробити перший мільйон чи не за перші 30 днів. Але не так складно побудувати свою справу, як потім її успішно розвивати. І тут вже мова йде не про загальні принципи організації бухгалтерії або воронки продажів, погодьтесь? Адже у кожної справи своя специфіка, своя ЦА, свої складності. Вони індивідуальні, але одночасно мають одну спільну мету — отримання прибутку.

 

Що значить шукати свою професійну нішу і прагнути до фінансової стабільності своїми силами, знає

Євгеній Абу-Зейд

. Незважаючи на реальні перспективи і можливості піти слідами свого батька-дипломата, він вирішує домагатися успіху самостійно. Уже з молодих років він робить успішні спроби інвестування в нерухомість, а також займається підприємництвом. За цю діяльність у великій компанії Казахстану він отримує премію «Підприємець року» в 2018.

За роки роботи Євгеній Абу-Зейд на власному досвіді побачив і відчув, наскільки важливим є оточення і як воно може вплинути на хід справи. Адже навіть знаменитий Джон Рокфеллер казав: «Спілкуйся! Гроші приходять до тебе через інших людей. Нетовариські люди вкрай рідко стають багатими». Поруч з продуктивними і діяльними людьми заряджаєшся енергією, відчувається підйом і прокидається жага до дій, зауважує Євгеній Абу-Зейд.

«Місце сили» будь-якого підприємця

Одним з успішних рішень для ділових людей він вважає організацію своєрідних бізнес-співтовариств, де представники ділової сфери і різних видів бізнесу можуть зустрічатися і ділитися своїм досвідом, знаходити нових партнерів, вирішувати свої завдання і одночасно ставати вирішенням завдань інших. Тенденція утворення подібних спільнот спостерігається як в світовому форматі, так і в Україні зокрема.

Дослідження показують, що ті, у кого є для опори не тільки рідні та близькі, а й спільноти з рівними або сильнішими людьми, домагаються великих результатів. Вони чіткіше і грамотніше формулюють свої цілі, знаходять унікальні підходи до вирішення тих чи інших завдань.

Особливої актуальності вони здобули, за словами Євгенія Абу-Зейда, саме за останній рік, коли світ зіткнувся з несподіваною пандемією, і багатьом довелося різко міняти вектори їх підприємницької діяльності. А питання: «Як бути далі?» за сімейною вечерею не обговориш, правда ж? Тому сьогодні все частіше можна почути про підтримуючі співтовариства для бізнесу. Наприклад, практично за один місяць в Україні утворилося 5 нових бізнес-клубів. І ось чому їх виникнення є абсолютно логічним.

Так які можливості відкриваються перед учасниками бізнес-клубів і подібних колаборацій?1. «Розмова по душам»

Саме по собі підприємництво — специфічний, нестабільний рід діяльності. При цьому часто навіть родина не дуже розуміє прагнення власника бізнесу і не може підтримати його, часто вганяючи в депресію. В результаті людині, яка розвиває бізнес, по суті, немає з ким поговорити про свої головні захоплення і обмінятися досвідом, крім як з однодумцями.

2. Пошук клієнтів «напряму»

Євгеній Абу-Зейд сам прекрасно знає, що достукатися до людей, які приймають рішення дуже непросто. А в форматі тематичних зустрічей набагато легше опинитися в потрібний час в потрібному місці і уникнути посередників комунікації.

3. Пошук підрядників

Живе знайомство і спілкування як і раніше найбільше впливає на успішні угоди. Деякі компанії наймають підрядників тільки через тендер, але знову-таки, часто схильні залучати людей, з якими вже налагоджений контакт.

4. Пошук рішень складних питань

Дуже часто у представників різних форм діяльності самі формати складнощів однакові, відрізняючись лише сферою їх виникнення. Таким чином, можна отримати погляд зі сторони і дізнатися корисну інформацію, а також обмінятися досвідом щодо вирішення тих чи інших проблем. Як то кажуть, одна голова — добре, а дві — краще. Тут цей принцип підтверджується на всі 100%.

5. Пошук партнера для спільного запуску або масштабування бізнесу

Одна з найсуттєвіших переваг нетворкінгу — коли люди познайомилися і розповіли про свої проекти, то часто знаходяться точки перетину навіть в абсолютно, здавалося б, не пов’язаних одна з одною тематиках. І це регулярно призводить до цікавої співпраці, спецпроекту, стартапу та крутих бізнес-ідеї.

6. Обмін межпрофільнимі рішеннями

Представники певної галузі, як правило, досить добре знають популярні рішення, помилки і новини своєї сфери. Але якщо на зустрічі є представники різних сфер — це хороша можливість послухати, як вибудовуються процеси, які алгоритми використовуються в абсолютно інших умовах. Саме такі різношерсті зустрічі дозволяють вийти з своєрідного ідейного ступору. А почуте можна адаптувати і застосувати потім в рамках свого бізнесу.

Найбільш поширені формати бізнес-спільнот

Також слід згадати, що сам формат таких зустрічей може бути різним в залежності від того, яка мета переслідується, каже Євгеній Абу-Зейд. Існує насправді кілька форматів — неформальна зустріч, брифінг, презентація компанії або проекту, вечори «без краваток» та коктейль-party. Всі ці заходи направлені на вирішення певних питань, але все ж мають за головну мету – створити загальний інформаційний простір. Такі зустрічі, незалежно від формату, це завжди точка збору розумних, енергійний, ділових людей, які зорієнтовані на успіх.

Вивчаючи самостійно психологію бізнесу, Євгеній Абу-Зейд на власному досвіді прийшов до висновку, що людина досягає значно більшого успіху як в особистому розвитку, так і в професійному, коли її оточують люди, готові підтримати в будь-якій ситуації, допомогти і підказати.

Євгеній Абу-Зейд - для чого бізнесмени об'єднуються у спільноти

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий