Главная Бизнес и Финансы Українські бізнесмени оцінили потенціал України на світовій арені в рамках зістрічі GENTELMEN’s BUSINESS Club

Українські бізнесмени оцінили потенціал України на світовій арені в рамках зістрічі GENTELMEN’s BUSINESS Club

Автор Admin
Українські бізнесмени оцінили потенціал України на світовій арені в рамках зістрічі GENTELMEN's BUSINESS Club

18 грудня 2020 року в Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулася чергова передноворічна зустріч українських бізнесменів та членів клубу «GENTELMEN’s BUSINESS Club».

Місією даного клубу його президент Андрій Андрикевич вважає в першу чергу комфортне спілкування ділових людей з різних сфер бізнесу, але без краваток чи регалій. Адже подібні зустрічі націлені на продуктивний та комфортний діалог, в ході якого можна вийти за межі своєї спеціалізованої діяльності, піднятися над звичними цілями та не тільки по-новому поглянути на власну справу, але й заручитися підтримкою чи порадою однодумців або навіть налагодити нові ділові стосунки в досить ненапруженій та вільній обстановці живої дружньої комунікації.

Цього разу серед присутніх були Денис Рибін, керівний партнер українським офісом групи компаній SAFIR International, Леонід Мележик, власник групи компаній MGI, директор ООО Енергетична Верба, Леонід Балкашинов, CEO, Electromech Co., Energy Efficiency HVAC, Hydrogen H2 Fuel Cell, Сергій Лушев, власник компанії «Теплогаз-ЦентрЛушев» та «Арктика», Сергій Міщенко, власник будівельної та інвестиційної компанії «Тепло і Затишок», Денис Шовкопляс, виконавчий директор компанії «Блест», Олександр Борис, CEO Alfa_vit, OS для соціальних груп на основі штучного інтелекту, Богдан Кошевий, власник компанії  «Zenko Group», Олексій Пахольчук, технічний директор ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», власник  ТОВ «АСП Груп». Ну і звісно Президент клубу Андрій Андрикевич, засновник компанії «Енергія Води» та спеціально запрошений гість — Генрі Штеренберг, президент WTC Kyiv.

Загальною темою розмови було — «Можливості України у світі». В її рамках учасники та присутні обговорювали такі важливі аспекти, як можливості та шляхи виходу українського бізнесу на іноземні ринки, трансформація звичної моделі ведення бізнесу, нові підходи та інструменти ефективного управління. Також були порушені суміжні питання оподаткування та банківських операцій. Не оминули і актуальну на сьогоднішній момент тему цифровізації як соціальної, так і ділової сфери. Присутні поділилися своїми думками щодо цього питання та змогли подискутувати про перспективи та складнощі даного процесу як в загальному сенсі, так і стосовно власних сфер діяльності та намітити взаємовигідні шляхи можливої співпраці.

Особливу увагу члени клубу приділили дискусії з Генрі Штеренбергом, який з висоти свого інвестиційного досвіду зміг розповісти присутнім багато цікавого та корисного, а також залучитися їх підтримкою в рамках своєї діяльності в Україні. Адже вона конкретно і направлена на розширення можливостей нашої країни у світі. Зараз Генрі 100% свого часу приділяє розвитку альтернативної економічної системи для України. Саме його напрацювання та ідеї викликали великий інтерес з боку всіх гостей клубу «GENTELMEN’s BUSINESS Club». Особливо цікавими та корисними були конкретні прораховані перспективи та розроблені механізми для досягнення такої глобальної й  важливої цілі — як для України, так і для будь-якого бізнесмена, як важливої частини економіки країни.

«Вперше на зустрічі присутній спікер такого рівня, що безсумнівно надало їй ще більшої актуальності та серйозності. Це стало свого рівня проривом!» — зазначили присутні учасники дискусії. Сам же Генрі Штеренберг відмітив, що подібні зустрічі є дуже корисними та необхідними для підтримання бізнес-активності в Україні, тому, що саме таким чином можна відкрити нові можливості та напрямки  розвитку бізнесу, знайти підтримку та шляхи ефективної співпраці. Адже коли в одному колі збираються люди, які «зробили себе» самі, чесні бізнесмени з великим кредитом довіри, то результатом такого спілкування можуть бути дійсно конструктивні зміни в економіці країни. «Я хочу, щоб всі члени клубу винесли одне – ми будуємо Економіку Довіри!»- зазначив  Генрі Штеренберг в завершення зустрічі членів«GENTELMEN’s BUSINESS Club».

Українські бізнесмени оцінили потенціал України на світовій арені в рамках зістрічі GENTELMEN's BUSINESS Club

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий