Главная Бизнес и Финансы Під час особливої ситуації пов’язаної з введенням карантину Національний телеком-оператор Vega продовжує надавати послуги зв’язку у повному обсязі.

Під час особливої ситуації пов’язаної з введенням карантину Національний телеком-оператор Vega продовжує надавати послуги зв’язку у повному обсязі.

Автор Admin
Під час особливої ситуації пов’язаної з введенням карантину Національний телеком-оператор Vega продовжує надавати послуги зв’язку у повному обсязі.

Провайдер посилює онлайн-підтримку абонентів, і просить для отримання консультацій та актуальної інформації використовувати онлайн-сервіси: Для запобігання поширення коронавірусу COVID-19 з 18 березня 2020 року Центри обслуговування тимчасово переводяться в режим дистанційних комунікацій. У компанії зазначають, що усі робочі процеси організовані і налаштовані на забезпечення клієнтів якісними телеком-послугами.

Спеціалісти постійно контролюють роботу сервісів інтернет доступу, каналів передачі даних та мережевого обладнання, яке наразі працює у штатному режимі. «Збереження здоров’я працівників, клієнтів та їхніх родин, сьогодні є пріоритетним для нас.

Тому, піклуючись про безпеку життя наших людей, ми перевели на дистанційно роботу усіх колег, які можуть виконувати свої задачі онлайн. Разом з тим ми розуміємо наскільки зараз важливі якісні телекомунікаційні послуги для підтримки бізнесів, спілкування з близькими людьми та для вчасної медичної допомоги.

Ми маємо надійні мережі по території України, сучасне обладнання, та команду професіоналів, яка докладатиме максимальних зусиль аби у критичний для країни час виконати важливу місію телеком-оператора – забезпечити безперервним зв’язком усіх наших абонентів», – коментує ситуацію Генеральний директор Vega Мурат Чинар Оперативні технічні служби працюють у звичайному режимі, з обов’язковим дотриманням правил безпеки при карантині.

Для усунення нестандартних ситуацій сформовані та готові до залучення резервні робочі групи. В компанії закликають до особистої відповідальності кожного, просять уважно поставитися до власного здоров’я та людей, що поряд, і максимально утриматися від відвідування людних місць.

Отримати консультацію, дізнатися актуальну інформацію, змінити тарифний план і навіть оплатити послуги сьогодні легко можна за допомогою сучасних онлайн-сервісів. Детальніше на https://vega.ua/ukr/info Довідка: Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення в галузі фіксованого телефонного зв’язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних.

Входить до телекомунікаційного напряму групи SCM.

На сьогоднішній день Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар. Веб-сайт компанії Vega: http://www.vega.ua FB сторінка https://www.facebook.com/vegateleco

Під час особливої ситуації пов’язаної з введенням карантину Національний телеком-оператор Vega продовжує надавати послуги зв’язку у повному обсязі.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий