Главная Бизнес и Финансы Компанія Webkey.one стала одним із партнерів World Trade Center Kyiv

Компанія Webkey.one стала одним із партнерів World Trade Center Kyiv

Автор Admin
Компанія Webkey.one стала одним із партнерів World Trade Center Kyiv

23 січня відбулася презентація представництва World Trade Center в Києві.

Одним із партнерів World Trade Center Kyiv стала компанія Webkey.one

Відкриття представництва WTC в Україні зібрало велику кількість гостей: вітчизняних та іноземних представників бізнесу, політиків, провідних світових компаній, громадських організацій, інвесторів з ЄС, США, Індії, Китаю та інших країн.

WTC – є  приватною торгово-промисловою палатою, головною метою якої є залучення інвесторів і забезпечення розвитку бізнесу,  а також обмін технологіями, досвідом та інструментами для ведення бізнесу.

За словами представників українського малого та середнього бізнесу, створення представництва World Trade Center  в Україні стало позитивною і довгоочікуваною подією, яка означає нові можливості для розвитку бізнесу та прямих інвестицій, а також його вихід на новий більш високий міжнародний рівень.

Під час свого виступу президент World Trade Center Kyiv Генрі Штеренберг, відзначив, що Україна є дуже привабливою для іноземних інвестицій, проте низький рівень довіри, в сукупності з корупцією та бюрократичними моментами гальмують ці можливості.

За словами міжнародних інвесторів та представників закордонного бізнесу, одним з шляхів для виходу нашої країни на міжнародні ринки є виготовлення товарів з високою доданою вартістю та готової продукції. Виробляти більшість товарів в Україні дешевше в десятки разів, ніж в США чи Європі, але для втілення цих планів потрібна потужна інвестиційна інфраструктура. Для її побудови потрібно просто прибрати всі ті фактори, які закривають регіон від потенційних інвестицій. Грошам потрібен захист, і місія World Trade Center Kyiv – втілити цей захист та допомогти побудувати відповідальний менеджмент, який грамотно розпоряджатиметься коштами.

За словами Катерини Штеренберг, голови правління громадської спілки «Українська міжнародна бізнес-асоціація», починаючи з 2014 року було втрачено мільярди доларів грантів. Щоб уникнути цього в майбутньому вже створено організацію,яка в майбутньому буде займатися адмініструванням грантів і веденням проектів до їх успішного втілення.

Міжнародні представники та інвестори також позитивно оцінили створення в Україні представництва WTC, адже це не лише створює потужні можливості для розвитку економіки, але й  відкриває нові горизонти для міжнародної співпраці.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий