Главная Бизнес и Финансы Фінансові результати Vega за 9 місяців 2019 року: 503 млн грн доходу та цифрова трансформація

Фінансові результати Vega за 9 місяців 2019 року: 503 млн грн доходу та цифрова трансформація

Автор Admin
Фінансові результати Vega за 9 місяців 2019 року: 503 млн грн доходу та цифрова трансформація

28 жовтня 2019. Національний телеком-оператор Vega підсумував результати фінансової діяльності за 9 місяців 2019 року. Дохід компанії склав 503 млн грн, що в порівнянні з торішнім показником більше на 7%. Показник EBITDA  — 153,5 млн ​​грн, що на 21% перевищує цифру минулого року.

Компанія продовжує розвивати бізнес, що демонструє позитивна динаміка фінансових показників. Ключові драйвери зростання доходів – збільшення продажів у бізнес-сегменті, збалансована продуктова та цінова політика, а також фокус на якості сервісу. За даний звітний період збільшились доходи від надання послуг швидкісного доступу до інтернет-мережі, комплексних послуг IP-телефонії оптико-волоконними каналами та від IP-сервісів.

Завдяки зростанню частки бізнес-сегменту в абонентській базі й підвищення популярності високоприбуткових комплексних продуктів середній дохід на одного користувача (ARPU) також збільшився — на 10 %

В більшості великих міст, по всій території України продовжується масштабний проект міграції абонентів з мідних мереж на сучасні високошвидкісні оптико-волоконні, який розпочали ще наприкінці 2018 року. За 9 місяців 2019 року загальний обсяг інвестицій збільшився до 59,3 млн грн. В основному кошти вкладалися в модернізацію мереж та обладнання.

«Сформуйте задачу і ви побачите її рішення! Пріоритет компанії, як національного телеком-оператора, постійне вдосконалення сервісів в усіх регіонах нашої присутності. Одна з основних задач у цьому напрямку – перевести всіх клієнтів, які отримують послуги за допомогою мідних мереж, на оптичні. Над цим ми працюємо з минулого року і маємо позитивний результат. Вже понад 40 тисяч абонентів телефонії та інтернет оцінили переваги нових технологій», — відмітив Мурат Чинар, Генеральний директор Vega.

До бюджетів України Vega перерахувала 99,8 млн грн податків і зборів.

Фінансові результати Vega за 9 місяців 2019 року: 503 млн грн доходу та цифрова трансформація

Business development to success and growing growth concept. Businessman pointing arrow graph corporate future growth plan (Business development to success and growing growth concept. Businessman pointing arrow graph corporate future growth plan, ASCII

Національний телеком-оператор Vega пропонує комплексні сучасні рішення в галузі фіксованого телефонного зв’язку, широкосмугового доступу до мережі Інтернет та передачі даних. Входить до телекомунікаційного напряму групи СКМ. На сьогоднішній день Vega присутня в 22 областях України. Оперативне управління телекомунікаційною групою Vega здійснює ПрАТ «Фарлеп-Інвест». Генеральний директор компанії – Мурат Чинар.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий