Главная Без рубрики Ярослав Гадзало привітав НУБіП із 121 річницею

Ярослав Гадзало привітав НУБіП із 121 річницею

Автор Admin
Ярослав Гадзало привітав НУБіП із 121 річницею

31 травня Національний  університет біоресурсів і природокористування України відсвяткував свою 121 річницю.

На сьогоднішній день НУБіП є сучасною освітньою організацією з широким спектром економічних і гуманітарних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, сучасними освітніми технологіями, інноваційними програмами та стрімким розвитком фундаментальної науки, і інтеграцією в міжнародну освітню і наукову спільноту.

На урочисті заходи з нагоди 121-ї річниці зібралися студенти, колектив навчального закладу, видатні науковці, представники державних органів влади, випускники, серед яких такі відомі державні діячі як Олександр Мороз, Микола Томенко, президент НААН Ярослав Гадзало, Олександр Співаковський, а також гості зі всієї України, Латвії, Словаччини, США, Польщі та інших держав.

Ярослав Гадзало привітав НУБіП із 121 річницею

Після відкриття свята і вступного слова ректора Станіслава Ніколаєнка,  НУБіП із 121 річницею привітав президент НААН України Ярослав Гадзало:

«Сьогодні я маю велику честь бути разом з вами на святкуванні дня народження мого рідного університету. Я переконаний, що зараз кожного випускника, кожного хто тут працює, навчається – всіх переповнює гордість. Сьогодні університет отримав друге дихання. Він є одним з кращих університетів України і Європи не лише серед навчальних закладів аграрного, але й гуманітарного профілю».

Ярослав Гадзало привітав НУБіП із 121 річницею

«Кожного разу, коли я приїжджаю сюди, мені хочеться прогулятися його стінами, бо кожен день тут відбувається щось нове і нове. За всі роки було зроблено дуже багато, щоб університет набув європейського вигляду, щоб студенти мали  можливості не лише навчатися, але й відпочивати, жити в нормальних умовах. Ми знаємо як було, бачимо як є, і я переконаний, що буде ще краще. Мені приємно спостерігати, що університет не стоїть на місці, розвивається, що за останні роки тут відбулося багато позитивних змін і він став справжньою європейською Alma Mater. Я впевнений, що його випускники ще зроблять дуже багато для розвитку не лише аграрного сектору, але й для розвитку всієї нашої рідної України.  І я, теж  як випускник НУБіП,  вітаю всіх його викладачів, студентів, випускників, гостей і бажаю подальшого процвітання і нових здобутків на науковій та освітній ниві», — привітав усіх президент НААН Ярослав Гадзало.

Національний  університет біоресурсів і природокористування України є провідним науковим закладом, який випустив понад  200 тис. фахівців, виховав тисячі прекрасних виробничників, державних діячів, вчених, політиків, науковців. Сьогодні в НУБіП навчається майже 30 тисяч студентів, працює понад 3 тисячі висококваліфікованих викладачів, кандидатів та докторів  наук, академіків, а сам заклад знаходиться у десятці передових університетів та очолює перелік кращих аграрних вишів нашої  держави.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий