Главная Без рубрики Все почалось з Мукачівського замку, або…

Все почалось з Мукачівського замку, або…

Автор Admin
Все почалось з Мукачівського замку, або...

З перших днів своєї діяльності Київське представництво Ради адвокатів Закарпатської областізапрацювало на повну потужністю, повністю осоромивши скептиків такого вектору розвитку органів адвокатського самоврядування.
Лише за перші декілька днів своєї діяльності в представництві побували члени Ради адвокатів та КДКА Закарпатської області, адвокати з Києва, Київської області, Харкова, та інших регіонів. Серед гостей варто відмітити голову ВКДКА Сергія Вилкова, керівника Секретаріату НААУ Вадима Красника, голову Комітету НААУ з питань захисту прав адвокатів Ганну Боряк, видатних адвокатів Наталю Рябець, Олега Рачука, Вадима Хабібулліна, Руслана Надьона, Миколу Буташа, Михайла Берана, Миколу Леміша, Олександра Семанцо, Зою Темнохудову та інших.

https://www.youtube.com/watch?v=66FLphvIMII

Першими днями роботи Представництва вже поцікавилась і лідер вітчизняної адвокатури – голова НААУ Лідія Ізовітова.
В офісі постійно відбуваються робочі зустрічі та перемовини, зокрема, вже обговорена можливість створення нової профільної Асоціації адвокатів, про що буде повідомлено згодом, відбуваються кадрові призначення та обговорюються нюанси роботи зі ЗМІ, органами влади тощо.

https://www.youtube.com/watch?v=45S1Brwjdc0

Серед іншого, офіс, як і планувалось, вже стає майданчиком для закарпатців, які працюють в Києві чи планують працювати з київськими фахівцями. Так, 15 квітня 2019 року відбулась робоча зустріч голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша з представниками аудиторської фірми Interstandart Audit на чолі з Романом Пранничуком. Пан Роман Пранничук виріс на Закарпатті, але вже багато років практикує в сфері податкового права та аудиту саме в Києві. Тож співпраця з «рідними» адвокатами – перший крок до якісного та професійного земляцтва.
До речі, дуже цікаво, що філософія роботи аудиторів багато в чому співпала з поглядами лідера закарпатських адвокатів, адже слова Ціцерона про те, що «ми не можемо самі вести справи: один може принести більше користі в одній справі, інший – в іншій. Тому ми і вступаємо в дружні відносини, щоб взаємними послугами діяти заради загальної користі», однаково позитивно були сприйняти усіма співрозмовниками.

https://www.youtube.com/watch?v=Md0rVf4QFlY

Тож прикметно, що Олексій Фазекош, підбиваючи підсумки перших днів роботи Представництва, жартома наголосив, що адвокати Закарпаття «навчать» Київ працювати на повну потужність, натякаючи на те, що хоч робочий ритм у мешканців столиці і надзвичайно високий, але з точки зору системності та високого ККД, то і в регіонів є дечому повчитись.
І наостанок, під кінець робочого дня в столиці Олексій Фазекош зазначив: «Представництво буде і надалі успішно працювати — з духом і заповітом від лицарів Мукачівського замку та наслідуючи ідеї Ігнаціо Лойоли. Принципи Regimini militantis Ecclesiae стоятимуть на захисті всієї української адвокатури».

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий