Главная Без рубрики Віртуальна АТС від «Vega Telecom» — найкращий прискорювач для кожного бізнесу

Віртуальна АТС від «Vega Telecom» — найкращий прискорювач для кожного бізнесу

Автор Admin
Віртуальна АТС від «Vega Telecom» - найкращий прискорювач для кожного бізнесу

Світовий досвід становлення і розвитку бізнесу  сьогодні зосереджується в першу чергу на тих можливостях ІТ  технологій, які забезпечують найбільш  комплексні і всеосяжні управлінські функції процессами ведення бізнесу, на стадіях, від реклами, прийому замовлень, автоматизаціі технологічних ліній до бухгалтерських і банківських процесів і розрахунків. Ці впровадження реально економлять бюджет, за рахунок оперативності прискорюють продуктивність праці та покращують лояльність замовників та їх приріст.

З чого почати?- спитаєте ви, як початківець бізнесу.

Якщо ви маєте навіть невеликий бізнес з мінімальною кількістю співробітників, побудувати ефективні бізнес-процеси обробки вхідного попиту, роботи з клієнтами і внутрішньої взаємодії вам допоможуть прості і гнучкі рішення «Віртуальна АТС» від Vega Telecom, з перспективою розвитку та інтегрування з вашими спеціалізованими програмами, орієнтованими на бізнес-завдання корпоративного клієнта (клієнт CRM-системи і т.п.).

 Для початку  клієнт (компанія) замовляє власну Віртуальну АТС відповідно тарифним планам, що пропонує оператор та набору функцій, які потрібні клієнту.  Далі компанія отримує в повне користування IP-АТС, фізично розміщену  на серверах провайдера (звідси і слово — віртуальна) і сплачує абонентську  плату за використання на постійній основі.

 «Віртуальна АТС» від Vega Telecom надає всі стандартні можливості IP-АТС: багатоканальний номер, голосове інтерактивне меню для маршрутизації вхідних викликів, запис розмов, переведення викликів за призначеними сценаріями, функції зворотнього дзвінку, прийому викликів з сайту. Все це і багато іншого доступно через Інтернет без придбання спеціалізованого комутаційного обладнання. Кінцеві користувачі використовують VoIP-телефони або програмні додатки IP-телефонії для смартфонів. Управління віртуальною АТС  відбувається через  веб-інтерфейс. Технічна підтримка Vega Telecom забезпечує безоплатне попередне налаштування віртуальної АТС компанії згідно побажань клієнта та постійну підтримку в разі необхідності.

По всіх технічних  питаннях і тарифах рекомендуємо звертатись до Vega Telecom по телефону   0800 60 10 63,  або через сайт https://vega.ua

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий