Главная Без рубрики В компанії ASR Group розповіли про переваги працевлаштування в Польщі

В компанії ASR Group розповіли про переваги працевлаштування в Польщі

Автор Admin
В компанії ASR Group розповіли про переваги працевлаштування в Польщі

Сьогодні Польща все більше привертає до себе увагу українців. Туди масово їдуть працювати, навчатися, а багато хто залишається на постійне проживання. Для значної частини наших співвітчизників Польща є країною в якій би вони хотіли жити, заробляти і будувати своє майбутнє.

Чому ж так? Які переваги мають наші сусіди?

Про особливості працевлаштування українців в Польщі розказали в компанії  ASR Group. Компанія працює на ринку працевлаштування вже  більше п’ятнадцяти років, нараховує понад 70 проектів і щомісяця допомагає більше ніж  300 українцям отримати тут роботу.

«Багато українців їдуть в Польщу, тому ще це європейська країна з високим рівнем життя та заробітної плати,  хорошими перспективами і можливостями для розвитку в багатьох сферах. Зараз польська економіка активно розвивається, що року збільшується кількість робочих місць. Для українців є велика кількість вакансій та пропозицій від польських роботодавців з  високою оплатою праці, гарними умовами проживання та перспективами для тривалого перебування в країні.

В компанії ASR Group розповіли про переваги працевлаштування в Польщі

За рівнем життя населення Польща займає одне з перших місць в Європі. До того ж соціальний захист передбачений не лише для поляків, а й громадян інших країн, в тому числі і українців, які приїжджають сюди і працюють на легальній основі. Завдяки високому рівню розвитку трудового законодавства українці в Польщі разом з офіційним працевлаштуванням отримують і широкий соціальний пакет. Відповідно до ст. 183а Трудового кодексу Польщі: «Усі легально влаштовані працівники є рівноправними незалежно від статі, вiку, групи iнвалiдностіа, релігії, раси, національностi, політичних чи релігійних переконань, етнічного походження, приналежності до профспілки,  сексуальної орієнтації, а також незалежно від працевлаштування на обмежений або необмежений час працi». Тобто ви маєте ті ж самі соціальні гарантії, що і поляки – гарантований заробіток, відпустки, лікарняні, компенсації у випадку виробничих травм і т.д.» — наголошують у компанії ASR Group.

Якщо говорити про зарплату, то тут закон теж на боці українців, адже роботодавець зобов’язаний сплачувати їм таку ж заробітну плату, що і полякам. Загалом працівники отримують від 11 до 13 злотих нетто за годину за некваліфіковану працю. Що стосується спеціалістів з  досвідом роботи (механіки, будівельники, зварювальники), то вони  отримують за годину від 14-18 злотих і вище. В середньому українці заробляють від 3000-3500 злотих в місяць, а працівники з високою кваліфікацією від 4000-5000  злотих. Тобто в 4 і більше разів ніж на аналогічних професіях в Україні.

До того ж в державі діють програми соціальної допомоги місцевим жителям та іноземцям. Кожен, хто працює в Польщі легально та має дітей, має можливість отримувати щомісяця доплату від держави в розмірі 500 злотих на дитину і 300 злотих (видається один раз в році)»  – допомога дітям, які навчаються в школах — розповідають у компанії ASR Group.

В компанії ASR Group розповіли про переваги працевлаштування в Польщі

Також важливим моментом  є культурна схожість населення. Менталітет українців і поляків дуже подібний. Більшість поляків налаштовані позитивно і ставляться добре до українців. До того ж, майже всі, хто працює в Польщі відмічають, і схожість між собою української  та польської мови, що полегшує її вивчення і збільшує перспективи на отримання більш престижної та високооплачуваної роботи» — розповідають в компанії ASR Group.

Серед інших переваг працевлаштування в Польщі можна відзначити не лише можливості роботи, але й відкриття власного бізнесу. Також тут можна отримати якісну вищу освіту. Адже в Польща має велику кількість різних університетів, після закінчення яких Ви отримуєте диплом міжнародного зразка, який дає можливість працювати в усіх країнах Європи.

Ще один момент – це можливість у вільний час подорожувати не лише Польщею, яка славиться своїми туристичними пам’ятками, але й країнами Європи.

Працюючи легально Ви маєте можливість швидко легалізуватися в країні і з часом перевезти сюди свою сім’ю.

Компанія ASR Group допомагає українцям не лише знайти роботу, але й повністю легалізуватися в Польщі і отримати всі необхідні для цього дозволи та документи. А той хто легально перебуває і працює в Польщі, може, в свою чергу, розраховувати і на всі переваги та соціальні гарантії від держави.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий