Главная Без рубрики У лікарні Києва помер пацієнт з «Дельтою»: лякаючий прогноз лікарів

У лікарні Києва помер пацієнт з «Дельтою»: лякаючий прогноз лікарів

Автор Admin
У лікарні Києва помер пацієнт з "Дельтою": лякаючий прогноз лікарів
У Києві помер пацієнт, який був госпіталізований в Олександрівську лікарню зі штамом коронавірусу «Дельта». Всього ж у столиці в клініці лікування проходили шість громадян, у яких підтвердили «індійський» варіант COVID-19.

Про це 27 липня йдеться в сюжеті «Київ.NewsRoom«.

За словами директора Олександрівської лікарні Людмили Антоненко, четверо з шести пацієнтів з небезпечним штамом прибули до Києва з Росії, після чого потрапили в медустанову для лікування.

Медики звертають увагу, що у заражених «Дельтою» хвороба протікає значно агресивніше, ніж у пацієнтів зі звичним варіантом коронавірусу.

Так, вже на 2-3 день після госпіталізації у хворих різко знижується показник насичення крові киснем, хворі не можуть самостійно дихати, і потребують переведення до реанімації.

Крім того, лікарі розповідають, що вік пацієнтів з «Дельтою» у важкому стані — від 30 до 40 років.

Медики прогнозують різке погіршення епідеміологічної ситуації в Києві у зв’язку з проведенням Хресної ходи 27 липня, адже сьогодні було дуже багато вірян з РФ, йдеться в сюжеті.

«Я думаю, буде дуже великий підйом захворюваності, тому що я хочу ще раз наголосити, що з хворих протестованих, які приїхали з Росії, всі вони позитивні на «Дельту». Тому якщо ми спостерігаємо під таку ходу, то я думаю, буде великий підйом захворюваності», — сказала Антоненко.

Відео: в Олександрівській лікарні Києва помер пацієнт зі штамом коронавірусу «Дельта»

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий