Главная Без рубрики «Слов’янський базар» вестиме українська ведуча

«Слов’янський базар» вестиме українська ведуча

Автор Admin
"Слов'янський базар" вестиме українська ведуча
Навколо фестивалю Слов’янський базар вже повно скандалів. Українські артисти отримують запрошення і відразу ж відмовляються від поїздки в Білорусь. Однак організатори знайшли в Україні одну телеведучу, яка погодилася приїхати.

Телеведуча Діана Панченко повідомила на своїй сторінці в Facebook про те, що буде відкривати фестиваль у Вітебську.

«Я їду на Слов’янський базар. Так, у Вітебськ, так, в Білорусь. Ушанована честі відкривати фестиваль в якості ведучої разом з колегами з Росії та РБ», — написала Панченко.

Вона додала, що мистецтво і музика повинні залишатися поза політикою і повідомила, що знає про відмову деяких своїх колег.

«Впевнена, мистецтво і музика повинні залишатися поза політикою. Знаю, деякі колеги та артисти відмовилися від поїздки. Хоча 30 років Україна брала участь у фестивалі, перемагала, блищала. Так, політична ситуація змінилася. Але люди залишилися колишніми. Саме до них ми і їдемо. До людей. Я не живу в Білорусі й вважаю, що не в праві давати оцінку подіям в цій країні. Але я впевнена — загострення відносин не принесе користі ні нам, ні білорусам», — додала телеведуча.

Хто така Діана Панченко

Діана Панченко — українська журналістка, телеведуча. До останнього часу працювала на телеканалі NewsOne Медведчука, а після пішла працювати на «перший незалежний».

Народилася в 1988 році в Києві, закінчила Київський політехнічний інститут, а потім – Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Перша спеціальність — Видавнича справа та редагування, друга – Правознавство.

З 2010 по 2015 рік працювала на ТРК «Київ», у 2015 році перейшла на телеканал NewsOne. Під час ефірів на телеканалі прославилася тим, що виганяла політиків зі студії. У 2018 році посварилася в прямому ефірі з Ларисою Ніцой, яка попросила її говорити українською мовою. Ведуча відповіла, що Ніцой не може їй вказувати, якою мовою говорити.

У 2020 році потрапила в рейтинг найвпливовіших жінок України журналу «Фокус», при цьому в «Детектор Медіа» Панченко в тому ж році назвали «найгіршим медійником 2020 року».

Варто відзначити, що від участі в Слов’янському базарі відмовилися Тіна Кароль, Олег Винник, Еліна Іващенко, MARUV, ведучі Тимур Мірошниченко та Андрій Доманський.

Хто з України відвідає Слов’янський базар

На фестиваль у Вітебську пообіцяла приїхати Таїсія Повалій. У конкурсі молодих виконавців Україну представлятиме Рената Штіфель — вона засвітилася на Євробаченні у 2008 році.

Також організатори назвали ще одну ведучу — Оксану Антонюк. Однак вона в коментарі для «Детектор Медіа«повідомила, що офіційного запрошення не отримувала, але з організаторами спілкувалася. Про свою поїздку до Білорусі Антонюк відповіла ухильно.

На сайті Слов’янського базару список українських артистів довший:

  • Володимир Гришко
  • Олександр Балабанов
  • Влад Ситник
  • Софія Ротару
  • Дмитро Бабак
  • Ірина Білик
  • Оксана Пекун
  • Анастасія Мартинюк
  • Наталія Бучинська

Фестиваль «Слов’янський базар у Вітебську» проводиться вже багато років під патронатом Олександра Лукашенка. Фінансування фестивалю — з бюджету Білорусі та Росії. У 2021 році пройде ювілейний, 30 фестиваль.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий