Главная Без рубрики Мед: харчова цінність і властивості

Мед: харчова цінність і властивості

Автор Admin
Мед: харчова цінність і властивості

Мед має зміцнюючу дію на серце, а також седативну на нервову систему. Володіє антибактеріальними властивостями, з деякими бактеріями він бореться краще, ніж антибіотики. Крім того, мед прекрасно працює як косметичний засіб. Варто ввести мед в щоденне меню. Якщо ви хочете не купувати його, а виробляти вдома, то крім вуликів з бджолами, вам знадобиться медогонка, яку можна придбати на сайті.

Батько медицини Гіпократ прожив 111 років життя споживаючи велику кількість меду. Це правда, що сучасні дослідження не підтвердили вплив меду на довголіття, але не всі речовини з вулика розшифровані і перевірені.

Ферменти, що є в меді, відбуваються в основному з слинних залоз комах. Мед містить перекис водню — речовина з бактеріостатичними властивостями, відоме як перекис водню в 3% -ому розчині.

Крім того, мед містить велику кількість мікроелементів.

Увага, сердечники! Що міститься в меді ацетилхолін посилює ефективність міокарда. Калій в ньому також благотворно впливає на серце.

Мед з чебрецем з грецьких пагорбів — один з найвідоміших в світі.

Липовий мед найчастіше купують в слов’янських країнах. Продукт легко засвоюється, повністю перетравлюється менш ніж за 2 години (для порівняння: шинка за 4 години).

Мед давно служить косметичним засобом.

Фруктоза, що міститься в меді, нейтралізує наслідки вживання алкоголю. На наступний день після прийняття спиртного ви повинні з’їсти в цілому 200 грамів меду двома порціями.

Якщо ми зберігаємо закриту банку в прохолодному місці (найбільш підходяща температура становить 6-10 градусів за Цельсієм), мед буде зберігатися протягом 23 років.

Медові препарати і тоніки незамінні в періоди підвищеної фізичного і розумового навантаження, при тривалих хронічних захворюваннях, виснаженні, дефіциті мінеральних сполук і мікроелементів. Їх рекомендують в першу чергу дітям, літнім людям і тим, хто страждає менопаузою. Вони здатні швидко зміцнювати імунні сили організму, підвищувати апетит.

Навіть якщо ви вважаєте, що скептики стверджують, що мед — це, перш за все, простий цукор, який, згідно з новітньої теорії, є отрутою для організму, він може бути незамінний у багатьох ситуаціях. Коли ми втомилися від безсоння, мед, розчинений у воді, або медові цукерки швидко відновлюють сон. Інформація, що міститься в них глюкоза негайно відновлює втомлений мозок і серце. Цілющі властивості меду посилюються за рахунок збагачення його трав’яними концентратами. Додавання чорноплідної горобини стимулює апетит, знижує артеріальний тиск; кропива — покращує обмін речовин, роботу підшлункової залози. Мед з лимонним бальзамом надає заспокійливу і спазмолітичну дію.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий