Главная Без рубрики Інтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за сина

Інтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за сина

Автор Admin
Інтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за сина

За останні два роки український бізнесмен Андрій Кислий побачив і почув багато чого про себе — і все завдяки колишній дружині, яка веде проти нього інформаційну та судову війну у бажанні одноосібно заволодіти їхнім спільним сином.

Інтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за сина

У свідомості сучасних українців і досі переважає думка, що мати краще, ніж тато зможе виховати дитину. А коли чоловік на конкретному прикладі доводить, що це — хибна думка, то «з’ясовувати відносини» вже доводиться не тільки з колишньою дружиною, але і з державною машиною примусу, судами та виконачими службами тощо. Саме в такому ритмі зараз живуть в родини Андрія Кислого. Його син Андреу народився в Іспанії, але в душі він — українець, хоче і надалі жити в рідній країні, разом з батьком. Про їх життя — ось цей сюжет.

Інтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за синаСкачать видеоІнтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за синаІнтереси дитини перш за все: Андрій Кислий продовжує боротьбу за сина

Як бачимо, дитина має люблячу родину, власне помешкання, активно розвивається фізично та розумово, вже лаштує плани на майбутнє.

Водночас, мати Андреу — 44-річна бізнесвумен з Барселони Ляна Клим замість того, аби разом з психологами та юристами віднайти спільний шлях подальшого виховання сина — влаштовує судові та інформаційні війни проти колишнього чоловіка. І засоби при цьому досить брудні — в сюжетах на телеканалах розповідається про що завгодно: про зради і насильство з боку екс-подружжя, про онкологічну хворобу сина, про фінансові негаразди й подібний бруд. Все це не має жодного стосунку до правди, бо медичні обстеження Андреу робляться, і ніякої загрози здоров’ю дитини немає. Ошатний приватний будинок, автівка та інші атрибути повсякденного життя нової родини Андрія Кислого доводять про вигадки щодо того, хто кого утримував в Іспанії. Та і про насильство в сім’ї казати якось ніяково, коли бачиш, з яким задоволенням Андреу спілкується зі своїми звідними братами та сестрами.

Натомість до самої матері є ряд запитань — і насамперед це стосується її незрозумілих пояснень, чому вона знищувала книжки та речі, подаровані батьком ще в період їх проживання в Барселоні. Та й остання подія — коли мати підняла руку на сина в громадському закладі харчування — наводить на роздуми.

З приводу подальшої долі 10-річного Андреу Кислого ще багато запитань, бо суди з приводу місця його проживання ще тривають.

Отже першочергове питання — чому мати через своє жорстке протистояння з батьком руйнує життя дитини — ще треба буде вирішити. Як і головне завдання — як зробити так, щоб в житті Андреу вдалося отримати гармонійний розвиток від обох своїх біологічних батьків. Вочевидь, завдання не з легких, але, сподіваюсь, юристи та психологи зможуть щось придумати.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий