Главная Без рубрики Аномальна кількість медуз на курортах України(відео)

Аномальна кількість медуз на курортах України(відео)

Автор Admin
Аномальна кількість медуз на курортах України(відео)
Цього року відпочиваючі на українських курортах зіткнулися з цілою низкою незручностей: зграї сонечок, величезна кількість комарів, а у морі практично неможливо купатися через медуз.

У Facebook-групі, присвяченій відпочинку в Кирилівці, туристи скаржаться на аномальну кількість медуз в морі. «Коли підійшли ближче до моря, то побачили таку величезну кількість медуз, море як кисіль. Прийшли в номер, зібрали речі і поїхали додому», «Суцільний килим з медуз метром глибиною», «Шановні, медуз аномальна кількість! Це НЕ норма! Я зараз не буду обговорювати причини, але припиніть говорити маячню, що «це ми в їх будинок вломилися»!», — скаржаться люди в коментарях.

Аномальна кількість медуз на курортах України(відео)
Медузи в Кирилівці / Фото: колаж НВ

При цьому відпочиваючі відзначають, що коли море штормить, медуз біля берега майже немає.

Як повідомляє Фокус, у Бердянську туристи також не можуть поплавати в Азовському морі через велику кількість медуз. Купатися наважуються далеко не всі, а в коментарях до відео очевидця користувачі пишуть, що медуз тоннами викидає на берег, де вони гниють. Виловом займаються самі відпочиваючі: складають медуз в тачки і відвозять з пляжу.

А ось туристи, які приїхали в Затоку, запевняють, що море на курорті чисте, і медуз там практично немає. «Море чисте і тепле. Було трохи водоростей і пара медуз», — пише користувачці Facebook.

0 комментарий
0

You may also like

Оставить комментарий